Przejdź do treści

Kontakt

Maxi light

Email: office@maxi-light.pl
Wyceny i zamówienia: 505-876-434, 606-796-434
Czynne: poniedziałek-piątek 8.00-16.00
MAXI LIGHT TRADING
Profesjonalne Systemy Oświetleniowe
ul. Grunwaldzka 332, 60-166 Poznań

Lampy ultrafioletowe

Promieniowanie emitowane przez lampy ultrafioletowe jest jedną z najbardziej efektywnych metod dezynfekcji powietrza.

Zastosowania lamp UV-C

Konsultanci d/s lamp UV-C

Posiadamy na terenie kraju konsultantów oświetleniowych, którzy z przyjemnością odwiedzą Państwa i dokonają wstępnych pomiarów, oszacują potrzeby i zaprezentują ofertę.

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktowania się z nami w kwestiach związanych z doborem oświetlenia powierzchni handlowej. Zespół Maxi-Light

Co to jest „Twój ślad węglowy?”

Pierwotny ślad węglowy mierzy emisje CO2 bezpośrednio z działalności lub organizacji. Wtórny ślad węglowy mierzy emisje CO2 pośrednio. Obejmuje obliczanie emisji przez cały okres użytkowania produktu. Może to obejmować takie rzeczy, jak wydobycie surowców w celu stworzenia początkowego produktu. Może to również obejmować zużycie energii zużywanej przez produkt w miarę upływu czasu oraz jego ostateczne wykorzystanie lub unieszkodliwienie.

Twój ślad węglowy to całkowita ilość gazów cieplarnianych, które wykorzystujesz lub produkujesz. Obejmuje to wytwarzanie CO2, metanu lub ozonu. Ilość tych gazów stanowi całkowity ślad węglowy. Zrozumienie wpływu wybranych wyborów pozwala dowiedzieć się, jak zmniejszyć ślad węglowy.